Z przykrością informujemy: Triathlon Sława 2021 odwołany!

Szanowni Triathloniści!

W życiu człowieka istnieją rzeczy, o które warto walczyć do końca. Jako organizator, a także  prywatnie, wyznaję filozofię, aby nie poddawać się i szukać rozwiązania, które da nam satysfakcję i spełnienie założonego celu, pokonując po drodze wszystkie przeszkody.

Niestety, okazało się, że przyczyny i przeszkody organizacyjne, które powstały w tym ( 2021) roku nie pozwalają nam zorganizować triathlonu
w Sławie na takim poziomie do jakiego przywykliśmy. Oczywiście, nie będę tych przyczyn komentował.

Czy będą kiedyś organizowane zawody w Sławie? Tego dziś nie wiem.

Wasze tzw. wpisowe zostanie Wam zwrócone. W związku z poniesionymi kosztami organizacyjnymi proponujemy zwrot w wysokości 90%.

W tym miejscu zwracam się do Was prywatnie chciałbym Was zaprosić do drużyny pomocników Jasia Walosa.

O co chodzi? Od wielu lat jestem z tym młodym dzielnym chłopcem związany, mając potężną nadzieję, że będzie sprawny i wspaniale będzie sobie radził  w dalszym  swoim życiu.

Nie chcę opisywać całej historii Jasia, myślę że wszystko znajduje się tu:

https://pl-pl.facebook.com/jan.walos

https://www.youtube.com/watch?v=hzw0a5nDlJQ

 

O co proszę? O wasze wpisowe z Triathlonu Sława, które jeśli tylko wyrazicie zgodę, przekażemy na kolejną operację Jasia.

Oczywiście zostanie to oficjalnie potwierdzone i  przekazane Wam do wglądu.

 

Pozostaję z Szacunkiem

Jerzy Górski

 

Podsumowując prosimy o deklarację w formie e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując Triathlon Sława, a w treści jeden z wariantów:

  1. Zwrot 90% wpisowego – proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu
    ( jeśli numer konta uległ zmianie prosimy o taką informację).
  2. Przekazanie wpisowego na pomoc dla Jasia Walosa. Na stronie triathlonslawa.pl zostanie opublikowana lista pomocników Jasia Walosa.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.