Tworzymy unikalny zespół i unikalne wydarzenia

Najlepsi w zarządzaniu sportem
Założycielem, pomysłodawcą i właścicielem firmy jest Jerzy Górski - Działacz społeczny, ultratriathlonista. Historia Jerzego górskiego jest niesamowicie inspirująca. W 2017 roku wszedł do kin film fabularny inspirowany jego życiorysem pt.: "najlepszy. Gdy słabość staje się siłą".
/Najlepsi%20w%20zarządzaniu%20sportem
/Działamy%20na%20polskim%20rynku%20od%202001%20roku
Działamy na polskim rynku od 2001 roku
Nasze doświadczenie nabyte w trakcie czynnego uprawiania triathlonu, szkolenia dzieci, młodzieży i dorosłych oraz organizacji imprez rangi Ogólnopolskiej, Mistrzostw Polski, Pucharów Europy, Mistrzostw Europy, Pucharów Świata oraz Mistrzostw Świata w różnych dyscyplinach sportu (skoki narciarskie, pięciobój nowoczesny, biegi crossowe, kolarstwo MTB, duathlon, triathlon)gwarantuje doświadczenie i idącą za nim wysoką jakość wykonywanych usług.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.