Bieg Orłana

  NUMER CZAS IMIĘ I NAZWISKO
1 16 33,53 MACHOŃ PIOTR
2 43 34,47 STANKIEWICZ SEBASTIAN
3 17 35,29 ŚCIUBIDŁO ADRIAN
4 28 35,59 KACZANOWSKI MARCIN
5 23 36,15 BOCHNAK MIROSŁAW
6 19 37 LIANA MARIUSZ
7 10 37,17 GACEK PIOTR
8 14 37,52 ZENER MATEUSZ
9 35 39,09 RĄCZKOWSKI DANIEL
10 38 39,29 KUBIAK JERZY
11 11 40,04 DRZEWIECKI PRZEMYSŁAW
12 32 41,27 SAS WOJCIECH
13 37 42,34 KASPERSKA SYLWIA
14 39 42,4 DĘBSKI PIOTR
15 5 42,41 WAYDA ADAM
16 22 43,06 GOŚCIEWICZ SARA
17 41 43,1 GALBARCZYK RENARD
18 33 43,14 VAHRENHOLT MARCIN
19 27 43,3 DYM GRZEGORZ
20 21 43,34 GOLONKO ANDRZEJ
21 13 43,58 ŁUKASIEWICZ TOBIASZ
22 15 44,14 WOLAK DAMIAN
23 9 44,58 DRYJA SŁAWOMIR
24 44 45,04 PRZYBYŁO MAREK
25 18 45,07 RADŁOWSKI DANIEL
26 7 45,56 TKACZ ŁUKASZ
27 4 46 KRÓLIKOWSKI PAWEŁ
28 24 46,19 MITUŁA ZBIGNIEW
29 26 46,47 SKRABA MACIEJ
30 29 47,11 MYDŁOWSKA ANNA
31 30 47,11 MYDŁOWSKI JANUSZ
32 6 47,17 KOTOWICZ KRZYSZTOF
33 25 47,23 PRZYBYSZ SYLWIA
34 20 47,29 KNUTELSKA JOANNA
35 31 49,18 JANKOWSKI SZYMON
36 42 50,2 GNIEWOSZ STANISŁAW
37 12 51,41 DRYJA SZYMON
38 59 55,06 GOŁAŚ WALDEMAR
40 36 58,13 RĄCZKOWSKI GRAŻYNA
39 3 58,18 RÓŻAŃSKI SEBASTIAN
41 1 58,18 TCHIR GABRIELA
42 34 59,51 PIOTROWSKA MAGDA
43 8 DNF GACEK RENATA
44 40 DNF DRZAZGA MAGDALENA

 

 

Dziewczynki / Kobiety

Chłopcy / Mężczyźni

 Kat: Rocznik 2011-2010 

I-    KATARZYNA CISEK

II-   ALICJA GALBARCZYK

III-  EMILIA KOWALSKA    

I-  FABIAN DRZAZGA              

II- KAROL KLIMKIEWICZ             

III-  ALEKSANDER      SOŁTYSIAK           

Kat. Rocznik 2009-2008

I-   NATALIA GACEK             

II-  OLIWIA PILACZYŃSKA            

III- VIKTORIA EKWUEME         

I-  MACIEJ SOSNOWSKI              

II- GRACJAN ILKOWSKI               

III- FABIAN KARNA            

Kat. Rocznik 2007-2006

I-   ROKSANA        KOZŁOWSKA                

II-   ALEKSANDRA KANIA             

III-  NIKOLA SKROK           

I-  HUBERT NICIEWICZ                

II-  WIKTOR KORKUĆ              

III-  KAROL GAŁUS           

Kat. Rocznik 2005-2003

I-  WERONIKA   MACIOŁ 8:02              

II- AGNIESZKA SUŁKOWSKA 8:12               

III- NATALIA WIŚNIEWSKA 8:57            

I-  PIOTR GĘBALA 6:33                

II-  PAWEŁ GĘBALA 6:48              

III- FILIP BARYLAK 7:01            

Bieg Główny

I- SYLWIA KASPERSKA                 

II- SARA GOŚCIEWICZ               

III- ANNA MYDŁOWSKA            

I-    PIOTR MACHOŃ              

II-   SEBASTIAN STANKIEWICZ             

III-  ADRIAN  ŚCIUBIDŁO          

                                  Zabiegana Mama

I-   MAGDALENA DRZAZGA               

II-   SYLWIA KASPERSKA             

III-   RENATA GACEK          

 

 


Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/www/sport-gorski.pl/strona/modules/mod_ciasteczka/mod_ciasteczka.php on line 18

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.