Nazwisko Imię Rok Klub Miejscowość Płeć LIGA CROSS GŁOGÓW KOTLA PRZEMKÓW PĘCŁAW GRĘBOCICE JERZMANOWA Cross punkty CROSS Kotla Punkty2 ORŁAN2 DUAthlon BABA JAGA MIÓD GĘSI Suma ile startów
GOŚCIEWICZ SARA 1985 ABY DO METY PRZEMKÓW Przemków K TAK     TAK       MIEDZIOWY 1 2 2 2 2 2   11 6
JANKOWSKI GRZEGORZ 1972 KGHM ZGRUN JACZÓW M TAK           TAK Złoty 5 2 5 8 3 4   27 6
FRANKOWSKI ANDRZEJ 1985 Franek Extreme Team Głogów M TAK TAK           srebrny 31 20 13 63 11 13   151 6
KRÓLIKOWSKI PAWEŁ 1972 Cross Straceńców Team Głogów M TAK TAK           Złoty 95 47 30 54 32 71   329 6
KRÓLIKOWSKA KAROLINA 1976 Lejdis Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 147 39 19 17 39 55   316 6
MAGIERA TOMASZ 1982   Przedmoście M TAK TAK           MIEDZIOWY 239 82 27 51 15 27   441 6
KOWALEWSKA ELŻBIETA 1982 EDI Team Zgorzelec Zgorzelec K TAK             Złoty 2 1 1   1 1   6 5
PLEWKO JAKUB 1983 KGHM Zg Run głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 3 3 3   2 5   16 5
MARCINIAK ANNA 1975   Chocianów K TAK             srebrny 3   9 9 6 17   44 5
SOBCZYK MONIKA 1975 cross straceńców Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 26 13   7 8 11   65 5
KARNICKA KINGA 1982 SP10 GŁOGÒW K Tak Tak           MIEDZIOWY 19 7 11   18 28   83 5
DELIDA ZOFIA 1971   Kotowice K TAK       TAK     MIEDZIOWY 25 9   8 16 27   85 5
ŁUKASIK KRZYSZTOF 1975 KotlActivTeam Kotla M TAK   TAK         srebrny 17   14 18 19 24   92 5
FORTUNA NORBERT 1986 KGHM ZGRUN GŁOGÓW M Tak Tak               17 9 52 6 10   94 5
DĘBSKI PIOTR 1971 E-Towers FAMABA Żukowice M Tak             MIEDZIOWY 37 22 15   17 30   121 5
SZYMANKIEWICZ EDYTA 1973 Cross Straceńców Team Głogów K TAK TAK           srebrny 5 40   16 41 13   115 5
ŻABA SŁAWOMIR 1979   Wojciechów M TAK TAK           srebrny 11 84   16 10 17   138 5
SZYMAŃSKI SATURNIN 1977   GŁOGÓW M Tak TAK               39 28 55 16 34   172 5
NIEMIEC KATARZYNA 1979   GŁOGÓW K TAK TAK           MIEDZIOWY 89 24 24   12 30   179 5
LIZOŃ ANDRZEJ 1983 RATOWNICY ZG RUDNA POLKOWICE M Tak             MIEDZIOWY 73 41 22   22 46   204 5
CIERNIAK AGATA 1977 WKURW_TEAM Kotla K TAK   TAK         MIEDZIOWY 122 9   13 36 50   230 5
GNIEWOSZ STANISŁAW 1968   Rudna M TAK             MIEDZIOWY 168 52 42   49 74   385 5
FLAK TADEUSZ 1956 Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transpalntacji Radwanice M Tak             MIEDZIOWY 198 74 45   48 79   444 5
PERŁAKOWSKI TADEUSZ 1956 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GAWORZYCE M Tak                 14 12 24 6 22   78 5
RÓŻYCKI JAN 1964 Radwanice Radwanice M Tak             MIEDZIOWY 136 61 41   38 66   342 5
BUKOWCZYK PAULINA 1984 Bez Balastu Radwanice K TAK             MIEDZIOWY 3 3 6   5 8   25 5
MOCZEK TOMASZ 1978 Cross Straceńców Team Głogów M TAK TAK           Złoty 4 5 4   3     16 4
LEWICKI PIOTR 1981 HQ MNCNE Szczecin M TAK TAK           MIEDZIOWY 6 7 17   14     44 4
SEKUŁA PAMELA 1984   głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 40 23 13   11     87 4
OLEJNICZAK PIOTR 1969   GŁOGÓW M TAK TAK               21 18 32 27     98 4
MŁODZIŃSKA ALICJA 1979   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 50 22 18   15     105 4
KOKOWSKA MARTA 1986 Wkurw_team Pęcław K TAK       TAK     MIEDZIOWY 52 10   18 35     115 4
GĄGOROWSKI TOMASZ 1988 ZG RUN Lubin M TAK             Złoty 109 35 43 68       255 4
JAŚKIEWICZ KRZYSZTOF 1979 CrossFit Lubin Lubin M Tak             Złoty 110 78   66 58     312 4
KULAK PAWEŁ 1974 GAIKI GAIKI M TAK           TAK MIEDZIOWY 205 60   65 23     353 4
KULAK JAKUB 2001 GAIKI GAIKI M TAK           TAK MIEDZIOWY 203 59   64 34     360 4
ZACZYŃSKA ANNA 1979 MSPORT Team LEGNICA K TAK                 1 3   1 4   9 4
SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 1994 KGHM ZG RUN GŁOGÓW M TAK                 4 1   1 2   8 4
MYDŁOWSKA ANNA 2000 Team Draczyński PRZEMKÓW K TAK     TAK           4 4 1   5   14 4
MROZKOWIAK-PLISAK JOANNA 1990 ŹRÓDŁO ZDROWIA GŁOGÓW K Tak Tak           MIEDZOWY 6 4 5     10   25 4
JANUSZ AGATA 2002   Głogów K TAK           TAK MIEDZIOWY 5 5     9 12   31 4
MAŁUCKA EWA 1969 MAŁUCCY GŁOGÓW K Tak Tak                 8 6 10 9   33 4
BREITKOPF REMIGIUSZ 2002 Street Workout Głogów Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 18 15     5 20   58 4
GLAPIAK AGNIESZKA 1978   GŁOGÓW K Tak Tak               11 23   8 24   66 4
GACEK PIOTR 1979 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW M Tak     Tak           9 7 27   32   75 4
SŁOTA KRZYSZTOF 1983   DUŻA WÓLKA M Tak         Tak         25 29 20 33   107 4
DZIKIEL BEATA 1970   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 46 18     31 44   139 4
KORPAS-SIDOROWICZ MAGDALENA 1983   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 58   14   27 29   128 4
KUBIAK JERZY 1959 E-Towers Famaba Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 16   40   43 26   125 4
WAYDA ADAM 1968 Komak Głogów Głogów M TAK TAK           Złoty 60   19   25 38   142 4
MAŁUCKI ADAM 1969 MAŁUCCY GŁOGÓW M Tak Tak                 35 44 30 63   172 4
GNIEWOSZ MARCIN 1995   RUDNA M TAK             srebrny 41 51     21 73   186 4
MATEJCZUK ERWIN 1991 "SZWAGIER MNIE NAMÓWIŁ" Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 87 28     24 42   181 4
KROCZAK RYSZARD 1975   Szczepow M TAK             MIEDZIOWY 72 38 38     40   188 4
JAŃCZAK ANDRZEJ 1986 KotlActive Grochowice M TAK   TAK         srebrny 98   33   31 35   197 4
ŁAWNICZAK PATRYK 1994 RATOWNICY ZG RUDNA Głogów M TAK TAK           srebrny 72 77     22 28   199 4
JELEŃ KRZYSZTOF 1963 Grupa Biegowa Cross Straceńców GŁOGÓW M TAK TAK           srebrny 115   37   33 54   239 4
JANUSZ BARTOSZ 1975 KS NEBRASKA JERZMANOWA M Tak           Tak MIEDZIOWY 103 80     37 60   280 4
ŁYŻWA STANISŁAW 1988   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 234   44   55 75   408 4
DOMINO KRYSTIAN 1975 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów M TAK tak           Złoty 19     3 8 14   44 4
JANASZ-PODLEWSKA KATARZYNA 1984   Głogów K Tak Tak           srebrny 8 5     7 20   40 4
KARMAZYN DAREK 1980   GŁOGÓW M Tak Tak               26   49 19 31   125 4
WINNICZUK KAROL 1983 KGHM ZG RUDNA WILKÓW M TAK TAK           MIEDZIOWY 2 1 2         5 3
LECHWAR MIROSŁAW 1985 Ratownicy ZG Rudna Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 12 19 11         42 3
BARAŃSKA ANITA 2002 HUSARIA NIEGOSŁAWICE NIEGOSŁAWICE K TAK             MIEDZIOWY 27 12   10       49 3
MYDŁOWSKI JANUSZ 1969   PRZEMKÓW M TAK     TAK           37 24 40       101 3
MAGIERA WIOLETA 1985   Przedmoście K TAK TAK           MIEDZIOWY 74 19 25         118 3
LESZCZYŃSKA LUIZA 1979 Drużyna Apteneo Wrocław K TAK TAK           MIEDZIOWY 103   17   24     144 3
RAJCZAK ŁUKASZ 1981 KGHM ZG RUN Modła M TAK           TAK Złoty 84 30 32         146 3
BARAŃSKI STANISŁAW 1972 Husaria Niegosławice Niegosławice M TAK             Złoty 68 27   70       165 3
CIOSEK DANIEL 1978   Głogów M TAK TAK           srebrny 106 40     35     181 3
OSIŃSKI ŁUKASZ 1985 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW M TAK     TAK       srebrny 114 41     33     188 3
GIZICKI KRZYSZTOF 1976 KotlActive Głogów M TAK   TAK         srebrny 97   36 57       190 3
HORBATOWSKI ŁUKASZ 1980 Kotlactive Głogów M TAK TAK           srebrny 119     59 47     225 3
CICHOŃ BASIA 1984   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 152 43     33     228 3
DYNAK BARTŁOMIEJ 1988   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 154 64 39         257 3
SZYMANKIEWICZ EDWARD 1949 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW M TAK TAK           MIEDZIOWY 169     72 52     293 3
PRZYBYSZ SYLWIA     ŁAGOSZÓW WIELKOPOLSKI K Tak                 6 7     21   34 3
STANKOWIAK PATRYCJA 1997   GŁOGÓW K Tak Tak               15     7 14   36 3
ŚCIUBIDŁO ADRIAN 1990 Runattack zg Lubin CHOCIANÓW M Tak                   8 22   15   45 3
BŁAŻEJEWSKI ŁUKASZ 1981   GŁOGÓW M Tak Tak               12   20   23   55 3
BARTKÓW ŁUKASZ 1985 RATOWNICY ZG RUDNA LUBIN M Tak                 8   9       17 2
KONOWALCZUK TOMASZ 1980 Wybiegani Polkowice Polkowice M TAK             srebrny 13 11           24 2
WIECZYŃSKA HONORATA 1981 Fitarena Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 14       10     24 2
MROZKOWIAK AGNIESZKA 1994 Żródło zdrowia Głogów K tak tak               16 15         31 2
MAZURKIEWICZ BARBARA 1983   GŁOGÓW K Tak                   21 14       35 2
IZIENICKI ROMAN 1966 KotlActive Kotla M TAK   TAK         srebrny 16   20         36 2
ADAMCZYK URSZULA 1980   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 18 42           60 2
NAGRODZKI DAMIAN 1983 Sobin Team SOBIN M Tak                   31 46       77 2
POPIWCZUK KRZYSZTOF 2000   Jaczów M TAK           TAK srebrny 56       32     88 2
SKRZYŃSKI TOMASZ 1979 ZG- Run Głogów M TAK TAK           Złoty 64 BRAK WYNIKU   25       89 2
GĄSIOROWSKI HUBERT 1992   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 51 40           91 2
BACKIEL MAREK 1977   Głogów M TAK TAK           Złoty 63       29     92 2
POPIWCZUK BARTOSZ 2003   Jaczów M TAK           TAK MIEDZIOWY 67       28     95 2
GAJDA KAZIMIERZ 1970 Sobin Team SOBIN M Tak                   46 60       106 2
RAJCZAK MONIKA 1987   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 77 29           106 2
KOSMALA JAROSŁAW 1990   Polkowice M TAK             Złoty 86 22           108 2
ŁUCZYŃSKI ANDRZEJ 1980 ZG RUN GŁOGÓW M TAK TAK           MIEDZIOWY 88 brak wyniku 23         111 2
ZIELIŃSKI ŁUKASZ 1978 PROGRES GORZÓW KOTLA M TAK   TAK         Złoty 72 49           121 2
SROCZYŃSKI STEFAN 1957   Głogów M TAK TAK           Złoty 88 45           133 2
OPIŁOWSKA IWONA 1988 ENJOY Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 117 21           138 2
BAGIŃSKI ARTUR 1978 RATOWNICY ZG RUDNA Głogów M TAK TAK TAK?         srebrny 100 42           142 2
KLOC JAN 1957 Cross Straceńców Głogów M TAK TAK           Złoty 108       34     142 2
KLIZA KRZYSZTOF 1986 T Z - Cru Latam Sam Głogów M TAK TAK           srebrny 123       56     179 2
DAROWSKI ŁUKASZ 1980 MTB TEAM PANKIETEX Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 183 50           233 2
CICHOŃ TOMEK 1978   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 279 92           371 2
GIERCZAK ŁUKASZ 1989   Lubin M TAK             srebrny 24 13           37 2
LASEK KAROLINA 1988   Polkowice K Tak             MIEDZIOWY 60 26           86 2
WINCENCIAK ALEKSANDRA 1976   POLKOWICE K TAK             MIEDZIOWY 61 27           88 2
WIELICZKO AGNIESZKA 1975 :) Polkowice K TAK             MIEDZIOWY 62 28           90 2
SKRZYPCZAK KRZYSZTOF 1991 Ratownicy ZG Rudna młodzi tytani RADWANICE M Tak             MIEDZIOWY 110 17           127 2
WALKOWIAK ROBERT 1979 KGHM ZG RUN MODŁA M Tak           Tak     4   1       5 2
STĘPNIAK MARCIN 1989 KGHM ZG Run Wschowa M TAK             Złoty 10     7       17 2
SZREDER ANDRZEJ 1954   GŁOGÓW M Tak Tak               15   28       43 2
DZIURA KAROLINA 1997   CHOCIANÓW K Tak                 31       39   70 2
FICNER ANNA 1985 OLAWS Złotoryja Złotoryja K TAK             Złoty 1             1 1
STARŻYŃSKI ANDRZEJ 1990 KLEMENTYNKA UMCS LUBLIN  KOŃSKOWOLA M TAK             Złoty 1             1 1
KOWALSKA NATALIA 1992 Biegun OCR Głogów K TAK TAK           Złoty 3             3 1
RZĄSA MONIKA 1982 Fitness Piekary Legnica LEGNICA K TAK                 3           3 1
WIECZOREK MONIKA 1981   Grębocice K TAK         TAK   srebrny 4             4 1
ZAWIEJA JAN 1991 Klub Biegacza T2/4 Głogów / Toruń M TAK TAK           srebrny 4             4 1
PRZYBYSZ SYLWIA 1980   RADWANICE K Tak                 6           6 1
WIELGUS MARIOLA 1981 Family Team Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 7             7 1
JAKUBOWSKI ŁUKASZ 1986   POLKOWICE M TAK                 8           8 1
JANUSZ MAŁGORZATA 2001 KS NEBRASKA JERZMANOWA K Tak           Tak     8           8 1
SZCZUROWSKA JOANNA 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów K TAK TAK           Złoty 8             8 1
ŻUBEREK PAWEŁ 1983   LUBIN M TAK                 9           9 1
LIANA MARIUSZ 1994 Runattack LUBIN M Tak                   10         10 1
LEWICKA- BURKIEWICZ JOWITA 1971   ĢŁOGOW K Tak Tak                 16         16 1
NAGRODZKI MARCEL 2002 Sobin Team SOBIN M Tak                   16         16 1
ŁUKASIEWICZ ANIA 1988   Bolesławiec K TAK             srebrny 18             18 1
SEKUŁA KRYSTIAN 1984   Głogów M TAK TAK           srebrny 18             18 1
PIECH AGNIESZKA 1982   Głogów K TAK TAK           Złoty 19             19 1
KRAWCZONEK IWONA 1978   SZPROTAWA K Tak     Tak             22         22 1
GARLICKA JOANNA 1980 MTS DRUŻYNA SZPIKU OSIEK K TAK             MIEDZIOWY 24             24 1
JANICKA DANA 1978 WATAHA  GŁOGÓWKO K TAK   TAK         srebrny 24             24 1
KRZECZKOWSKI DANIEL 1980 Feniks Legnica LEGNICKIE POLE M TAK                 25           25 1
NOWAK ARKADIUSZ 1991 Fasolka Team Głogów M TAK TAK           srebrny 26             26 1
BŁASZCZYK EWA 1966 CROSS STRACEŃCÓW TEAM Jerzmanowa K TAK           TAK MIEDZIOWY 29             29 1
MOC MARZENA 1990   Polkowice K TAK             MIEDZIOWY 31             31 1
JURKOWSKI ARTUR 1967   Ruszowice M TAK       TAK     srebrny 33             33 1
KARCZEWSKI GRZEGORZ 1989   POLKOWICE M TAK             srebrny 34             34 1
LIZOŃ AGATA 1987 TAKŻE TEGO... Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 34             34 1
KUDELSKI IRENEUSZ 1970 Monar Legnica Osetnica M TAK             Złoty 36             36 1
PAŚ MARCIN 1987 RATOWNICY ZG RUDNA GŁOGÓW M Tak Tak               36           36 1
KOSTURKIEWICZ PRZEMEK 1979   Głogów M TAK TAK           srebrny 40             40 1
CZAPLA-KARKOCKA MAGDALENA 1988 także tego... Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 42             42 1
ZARZECKI MACIEJ 1985 KB WIKON NOWA SÓL NIEGOSŁAWICE M TAK                 43           43 1
KRAWCZONEK PAWEŁ 1977   GŁOGÓW M Tak     Tak             47         47 1
OLSZEWSKI ANDRZEJ 1970 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW Głogów M TAK TAK           srebrny 50             50 1
WIEROBIEJ JAKUB 1995 CHROBRY Głogów M TAK TAK           Złoty 50             50 1
BAJZERT FILIP 1976   Przykona M TAK             Złoty 56             56 1
FILICZKOWSKI JAROSŁAW 1983 Puncher Głogów Radwanice M tak                 58           58 1
MYSZCZYŃSKI JAKUB 1993   Skwierzyna M TAK             srebrny 59             59 1
ADAMOWICZ MACIEJ 1982   Wrocław M TAK             srebrny 60             60 1
DROZD WOJCIECH 1991   POLKOWICE M Tak                 67           67 1
DOROSŁAWSKI DAWID 1983   Polkowice M TAK             srebrny 70             70 1
WITKOWSKI MIKOŁAJ 1990 RIM TIM TEAM Poznań M TAK             Złoty 70             70 1
BRECHUN KRZYSZTOF 1990   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 74             74 1
GŁUSZKO KRZYSZTOF 1958 Mira Team Góra M TAK             Złoty 74             74 1
MARCINIAK PAWEŁ 1961 Cross Straceńców Team Głogów M TAK TAK           Złoty 77             77 1
POPIWCZUK BARBARA 1972   Jaczów K TAK           TAK MIEDZIOWY 79             79 1
ZDUN DAWID 1977   Głogów M TAK TAK           Złoty 79             79 1
WIELGUS JAROSŁAW 1978 Family Team Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 84             84 1
BAS MACIEJ 1994 Chłopaki z psiaka Jerzmanowa M TAK           TAK Złoty 87             87 1
WYSOCKI GRZEGORZ 1978 Morsy Turek Władysławów M TAK             Złoty 92             92 1
GARBACKA KATARZYNA 1980   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 94             94 1
RYBKA DARIUSZ 1969 K PSP KROTOSZYN KROTOSZYN M TAK             Złoty 96             96 1
TRYKA SEBASTIAN 1979   GŁOGÓW M TAK TAK           Złoty 97             97 1
HORYŃSKA KATARZYNA 1986   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 98             98 1
KAWALA MATEUSZ 1992   Kędzierzyn-Koźle M TAK             Złoty 103             103 1
MACHURA ANNA 1984 Bar Rybka Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 119             119 1
KONIK GRZEGORZ 1993   Głogów M TAK TAK           Złoty 123             123 1
SZTUROMSKA ALDONA 1984   Głogów K TAK TAK           MIEDZIOWY 124             124 1
JANOWSKI ROMAN 1979   Toruń M TAK             srebrny 131             131 1
ANCYGIER DARIUSZ 1986 Ancysie Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 181             181 1
ZANIUK ŁUKASZ 1981   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 199             199 1
ŁYSOWSKI JACEK 1987 Monar GŁOGÓW M TAK TAK           MIEDZIOWY 202             202 1
STRZELECKI JAROSŁAW 1970   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 207             207 1
BŁASZCZYK PIOTR 1968 CROSS STRACEŃCÓW TEAM Jerzmanowa M TAK           TAK MIEDZIOWY 224             224 1
WANDYCZ MARCIN 1980   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 233 brak wyniku           233 1
BURNOS MICHAŁ 1992 Fasolka team Gkogow M TAK TAK           MIEDZIOWY 257             257 1
MAJEWSKI MARIUSZ 1982   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 259             259 1
GARBACKI MICHAŁ 1980   Głogów M TAK TAK           MIEDZIOWY 260             260 1
SIENKIEWICZ ARKADIUSZ 1976 Bar Rybka Jerzmanowa M TAK           TAK MIEDZIOWY 261             261 1
DANIELKIEWICZ TOMASZ 1986 xRunners ŻUKOWICE M TAK                 1           1 1
NIERADKA MARCIN 1993 M&N GŁOGÓW M TAK TAK               10           10 1
SZUTRA MAŁGORZATA 1976 PROGRESS GŁOGÓW GŁOGÓW K Tak Tak               14           14 1
GABRYSZ MARTA 1987   POGORZELISKA 10B K Tak                 32           32 1
HEJMEJ AGNIESZKA 1975   GŁOGÓW K Tak Tak               34           34 1
JASTRZĘBSKA ANNA 1970 CROSS STRACEŃCÓW ZABORNIA K Tak Tak               38           38 1
ZAPALSKI NORBERT 1975   GŁOGÓW M Tak Tak               89           89 1
KASPRZAK TOMASZ 1973   GŁOGÓW M Tak Tak               91           91 1
GOLAŃSKI WOJCIECH 1991 Centrum Fizjoterapii Manufaktura Zdrowia Głogów M TAK TAK           ZŁOTY BRAK WYNIKU             0  
KOWALSKI DAMIAN 1985 AM ACTIVE WISKO M TAK                 brak wyniku           0  
ŁAWNICZAK JAKUB 2001   Grębocice M tak         TAK       BRAK WYNIKU           0  
WRÓBLEWSKA MARCELA 1990   Pęcław K TAK       TAK     MIEDZIOWY BRAK WYNIKU             0  
                                           

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/www/sport-gorski.pl/strona/modules/mod_ciasteczka/mod_ciasteczka.php on line 18

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.