OFERTA FIRMY: SPORT GÓRSKI

DYSCYPLINY W KTÓRYCH DZIAŁAMY:
MARATONY ( biegi uliczne)
TRIATHLONY ( pływanie, jazda rowerem, bieg )
KOLARSTWO ( szosowe i na rowerach górskich tzw. MTB )
BIEGI NARCIARSKIE
OGRÓDKI REKREACYJNE ( dla dzieci, młodzieży i dorosłych )
IMPREZY INTEGRACYJNE
i inne wydarzenia jakie sobie wymyśli nasz przyszły partner...

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
Dmuchańce, dmuchane atrakcje, dmuchane boisko, dmuchany ring, gigantyczne piłkarzyki, dmuchane ścianki wspinaczkowe, urządzenia rekreacyjne, sprzęt dmuchany, trybuny przenośne, trybuny rozkładane, trybuny sportowe, namioty aluminiowe, namioty wystawiennicze, namioty imprezowe, namioty ekspresowe,

Organizujemy: eventy, imprezy integracyjne.

               
 
niedziela, 25 września 2016 11:56   
Wyniki XIV Biegu po Miód

BIEG GŁÓWNY - KOBIETY

MIEJSCE NUMER CZAS IMIĘ I NAZWISKO
1 135 16'57 ELŻBIETA BOTUSZYN
2 28 17'23 NATALIA KOTLARZ
3 54 18'06 URSZULA OLEJNICZAK
4 188 18'56 ELŻBIETA KOŚCIK
5 117 19'35 PAULINA BUKOWCZYK
6 41 19'45 AGNIESZKA MAZUR
7 77 19'55 AGNIESZKA EMILANÓW
8 143 20'40 DARIA PISKORZ
9 116 20'53 KATARZYNA ŁUŻNA
10 123 21'00 ANNA MIĄZEK
11 100 21'01 MAGDA PIOTROWSKA
12 27 21'16 ANNA KIESZCZEWIK
13 150 21'19 JUSTYNA MACHOŃ
14 53 21'26 WIOLETTA SABAT
15 25 21'50 JOANNA BEDNARZ
16 16 22'03 AGNIESZKA ŻEREBECKA
17 73 22'10 MAGDALENA ROSOŁOWSKA
18 74 22'11 DOROTA MAŁECKA
19 102 22'11 KAROLINA KRÓLIKOWSKA
20 162 22'13 TERESA HETNER
21 76 22'16 RENATA GACEK
22 104 22'17 ALDONA SZTUROMSKA
23 170 22'19 KAROLINA SZARAN
24 80 22'24 AGNIESZKA DEKIERT
25 24 22'36 AGNIESZKA MUSIAŁ
26 112 22'38 JOANNA GOMULICKA
27 141 22'53 MONIKA DYMEK
28 189 23'10 JADWIGA OSTRWSKA
29 191 23'10 EWA SKRYPAK
30 38 23'18 MARZENA SULEJEWSKA
31 190 23'30 JOLANTA KUCZYK
32 173 23'33 KAROLINA KRAWCZAK
33 130 23'42 GRAŻYNA RĄCZKOWSKA
34 50 23'57 KRYSTYNA BUCZEK
35 70 24'05 KAROLINA ZIELONKA
36 127 24'36 ALICJA GILEWSKA
37 134 24'48 JADWIGA SIEDY
38 58 24'55 BARBARA BOGUSZ
39 145 24'56 TERESA MUSIELAK
40 46 24'59 AGNIESZKA DĘBIŃSKA
41 136 25'03 AGATA LESZCZYŃSKA
42 154 25'17 MONIKA HUCALUK
43 59 25'22 PATRYCJA ILMAK
44 175 25'23 NATALIA KOMENDACKA
45 114 26'22 MARTA MATUSZEWSKA
46 166 26'30 MARIA PUKACKA
47 55 26'33 AGNIESZKA PRUSISZ
48 90 26'37 RENATA KUCZYŃSKA
49 122 27'21 IZABELLA SZUBERT
50 83 27'48 MAŁGORZATA MAGDZIAK
51 84 28'05 MAŁGORZATA ŁAGODA
52 91 28'14 DONATA KIJEWSKA
53 119 28'21 EWA LIS
54 6 28'23 IRENA ORŁOWSKA
55 167 28'24 JUSTYNA WRZESIŃSKA
56 63 33'36 KLAUDIA DRABIK
57 65 33'36 WERONIKA PILUK
8 NATALIA ZASUŃ-MISIUR
12 SABINA OPALIŃSKA-ILKÓW
56 JOANNA WORACZEK
68 EMILIA BABIAK
147 AMELIA GRODECKA
172 MAŁGORZATA TOPOLAN

 

BIEG GŁÓWNY - MĘŻCZYZN

MIEJSCE NUMER CZAS IMIĘ I NAZWISKO
1 87 13'41 TOMASZ LUBAŚ
2 92 13'46 RADOSŁAW PIASECKI
3 187 13'54 ARKADIUSZ SZLENDAK
4 195 14'31 PAWEŁ WOSZCZEK
5 148 14'42 SEBASTIAN GRODECKI
6 95 14'44 GRZEGORZ JANKOWSKI
7 165 15'01 SZYMON ŚWIERACZ
8 128 15'05 PATRYK PIENIĄŻEK
9 132 15'40 SEBASTIAN STANKIEWICZ
10 149 16'12 PIOTR MACHOŃ
11 160 16'32 SEBASTIAN BIERNASIUK
12 22 16'39 ERWIN JASIC
13 133 16'54 DAWID DOBROŚ
14 21 16'55 BRUNO JASIC
15 71 16'59 DAWID DERECZENIK
16 37 17'00 KAMIL LICHTAŃSKI
17 101 17'03 DANIEL RĄCZKOWSKI
18 159 17'05 JANUSZ KORCZAK
19 115 17'06 ARTUR ŻUBER
20 66 17'18 MIECZYSŁAW PLESNER
21 78 17'25 ŁUKASZ JĘDRZEJCZYK
22 151 17'44 ADRIAN ŚCIUBIDŁO
23 23 17'50 ROBERT DUDZIŃSKI
24 106 17'56 DAMIAN WOLAK
25 110 18'05 BOGUSŁAW CHAMIELEC
26 193 18'05 MATEUSZ JAWORSKI
27 103 18'16 PAWEŁ KRÓLIKOWSKI
28 107 18'19 ROBERT STADNICKI
29 48 18'23 ANDRZEJ GOLONKO
30 177 18'29 TOMASZ ŁUSZCZAKIEWICZ
31 181 18'30 WADIM SIELUTIN
32 20 18'37 MAREK SOBIŁO
33 26 18'39 MICHAŁ KOPER
34 82 18'48 JACEK MAGDZIAK
35 69 18'52 KRZYSZTOF JELEŃ
36 171 18'54 MARIUSZ MAZUR
37 178 18'55 SEBASTIAN TRYKA
38 17 18'56 PAWEŁ MARCINIAK
39 7 18'58 JACEK GLAPIŃSKI
40 89 19'12 MARCIN KUCZYŃSKI
41 109 19'12 ADAM BROK
42 36 19'17 EDWARD LICHTAŃSKI
43 2 19'18 MIROSŁAW PIOSIK
44 88 19'18 GRZEGORZ SUCHOCKI
45 60 19'23 DARIUSZ JANUS
46 137 19'30 ANDRZEJ JACKIEWICZ
47 152 19'33 DOMINIK NALEWAJK
48 155 19'44 MARIUSZ SANOCKI
49 168 19'49 ANDRZEJ KIEDROWSKI
50 131 19'50 JANUSZ RĄCZKOWSKI
51 139 19'51 RAFAŁ ĆWIKOWSKI
52 169 19'53 PIOTR LEWICKI
53 3 19'56 BARTEK
54 105 19'56 PAWEŁ SZTUROMSKI
55 144 19'58 MICHAŁ PISKRZ
56 47 20'02 MARCIN TYSZKIEWICZ
57 140 20'04 HENRYK BALKIEWICZ
58 52 20'05 JANUSZ MYDŁOWSKI
59 163 20'10 ROBERT HETNER
60 158 20'14 HENRYK GROCHOLSKI
61 18 20'17 LESZEK KOSIOREK
62 161 20'19 JAKUB KOWALSKI
63 29 20'20 FILIP MUSIAŁ
64 94 20'20 ROBERT SYKUŁA
65 86 20'21 WALDEMAR MIREK
66 183 20'28 DANIEL DETYNA
67 64 20'32 MARCIN ZIELONKA
68 96 20'36 MARCIN ŚWIEBODA
69 15 20'37 KRZYSZTOF ŁADOCHA
70 61 20'40 ŁUKASZ FRASZCZYŃSKI
71 42 20'42 ROMAN MALCHEREK
72 75 20'59 JANUSZ SAWARYN
73 10 21'02 ADRIAN PATRZAŁEK
74 120 21'06 JÓZEF WOŁONCIEJ
75 156 21'07 EDWARD SZYMANKIEWICZ
76 45 21'08 MACIEJ TURAŁA
77 113 21'12 ADRIAN SIERACKI
78 118 21'15 ROBERT SIEWIERA
79 32 21'23 ADAM TOMASZEWSKI
80 51 21'31 IRENEUSZ REMBLEWSKI
81 125 21'34 PIOTR MALSKI
82 121 21'35 KRZYSZTOF LIS
83 62 21'38 KACPER MŁYNARCZYK
84 49 21'39 GRZEGORZ ANDREJCZYK
85 11 21'41 JAN ILKÓW
86 40 21'45 BARTŁOMIEJ KALISZEWSKI
87 5 21'56 MATEUSZ FIJAŁKOWSKI
88 4 21'57 MAREK FIJAŁKOWSKI
89 153 21'59 RICARDO NALEWAJK
90 72 22'00 GRZEGORZ ROSOŁOWSKI
91 81 22'05 MATEUSZ LECHOWICZ
92 79 22'06 ŁUKASZ DEKIERT
93 176 22'09 PAWEŁ KRAWCZONEK
94 67 22'12 ROMAN FITA
95 9 22'18 MACIEJ SMIKIEL
96 85 22'37 GRZEGORZ KONOPIŃSKI
97 111 22'46 JAN WALCZAK
98 108 23'23 STANISŁAW FRANCZYK
99 33 23'29 KRZYSZTOF SZEWCZYK
100 164 24'02 MARIUSZ ZAKRZEWSKI
101 39 24'06 ROBERT KOZŁOWSKI
102 19 24'22 JAKUB STASZAK
103 126 24'37 MIECZYSŁAW CICHOSZEWSKI
104 57 24'38 WALDEMAR GOŁAŚ
105 185 24'46 TADEUSZ NAPIERAŁA
106 129 24'54 PIOTR DOBROWOLSKI
107 179 24'54 SEBASTIAN SZKLARCZYK
108 98 24'56 JÓZEF WALKOWIAK
109 34 24'58 PAWEŁ WAWRO
110 30 25'05 DAWID MOKWIŃSKI
111 182 25'27 ANDRZEJ NAPIERAŁA
112 146 25'34 PIOTR JAROSZYŃSKI
113 174 25'51 DOMINIK KOMENDACKI
114 93 26'22 PIOTR ZAHORSKI
115 44 26'23 ŁUKASZ PUŹNIECKI
116 99 26'23 MARIUSZ KULESZA
117 124 26'27 SZCZEPAN MIĄZEK
31 DAMIAN MOKWIŃSKI
43 ALEKSANDER BOLECHOWSKI
97 JAKUB RABENDA
138 KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI
142 ROBERT PISKORZ
157 PIOTR FESZ
180 MARCEL BARGIEL
184 TOMASZ LUSZCZAKIEWICZ
186 DARIUSZ KRAKOWSKI
192 LUCJAN STUDZIENNY

 

NORDIC WALKING KOBIETY


MIEJSCE NUMER CZAS IMIĘ I NAZWISKO
1 254 29'21 ANNA ZACZYŃSKA
2 258 30'26 BARBARA TUCZYNSKA
3 259 30'26 MARTA TOMASIK
4 256 31'18 JANINA ZACZYŃSKA
5 263 33'00 URSZULA SZYMAŃSKA
6 257 34'02 KATARZYNA WIĘCKOWICZ
7 13 36'16 TERESA PLINTA
8 14 36'17 ŁUCJA WYRWA
9 35 37'08 AGNIESZKA TOMASZEWSKA
10 250 37'52 MARIA PRACOWITA
11 252 38'38 DARIA KONOPIŃSKA
12 253 38'38 IZABELA PIERZCHAŁA
13 262 40'08 RENATA MATERNIK
260 BARBARA BALKIEWICZ

 

NORDIC WALKING MĘŻCZYZN

MIEJSCE NUMER CZAS IMIĘ I NAZWISKO
1 255 29'21 KRZYSZTOF SKIBA
2 251 34'01 STANISŁAW ŁUSZCZKI
3 261 40'08 PIOTR MATERNIK

 

Dziewczynki / Kobiety

Chłopcy / Mężczyźni

Kat: I –II klasy

I-   Kornelia Brzeska
1:52

II- Julia Tryka
1:55

III- Natalia Gacek
2:02

I- Konrad Dudziński
1:49

II-Igor Tryka
1:51

III- Adam Winiarski
1:52

Kat. III – IV klasy

I-Aleksandra Grodecka 3:54:55

II- Jagoda Darowska 3:54:89

III-Aleksandra Babisz
3:55

I- Mateusz Błaszczy
3:35

II-Karol Prusisz
3:47:20

III-  Kamil Grygorczyk 3:47:56

Kat. V – VI klasy

I-  Anna Lisowka
3:36

II-Wiktoria Maszalik
3:45

III-  Roksana Kozłowska
3:47

I-Błażej Kowalski
3:13

II-  Adam Rybak
3:24:13

III-Michał Adamski  
3:24:37

Kat. Gimnazjum

I- Julia Pałka
9:22

II- Joanna Grocholska 10:23

III- Wiktoria Soja
10:28

I- Maciej Skraba
8:09

II-Wojciech Remblewski 8:16

III- Patryk Najdek
8:17

 

Bieg Główny

I- Elżbieta Boguszyn 16:57

II-Natalia Kotlarz
17:23

III- Urszula Olejniczak
18:06

I-Tomasz Lubaś
13:41

II- Radosław Piasecki 13:46

III-Arkadiusz Szlendak 13:54

Nordic Walking

I-Anna Zaczyńska
29:21

II- Barbara Tuszyńska 30:26

III- Marta Tomasik
30:26

I-Krzysztof Skiba
29:21

II-Stanisław Łuszczki 34:01

III – Piotr Maternik
40:08

 

Przenośna ARENA

Logo Sport Górski

 

Potrzebujesz nasze logo
do materiałów promocyjnych pobierzesz stąd